Forum

Forum www.nowyczat.blog.pl


#1 2011-03-17 18:23:51

 Brunet

Admin

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Masz problem ze swoim kompem ? Napisz

Problemy, sugestie, pytania na temat komputerów ...


"Cel każdej etykiety jest następujący: musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".

Offline

 

#2 2011-04-04 14:56:19

Jaga01

Początkujący użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Masz problem ze swoim kompem ? Napisz

Pomimo, że mam antywirusa (ESET NOD32) trochę przymula mi kompa. To pewnie przez te niecenzuralne stronki złapało mi jakieś choróbsko bo antywirusa mam jakieś 3 tygodnie

Ostatnio edytowany przez Jaga01 (2011-04-04 14:56:38)

Offline

 

#3 2011-04-08 20:06:07

 Brunet

Admin

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: Masz problem ze swoim kompem ? Napisz

Podczas instalacji każdego oprogramowania należy wziąć pod uwagę kompatybilność z systemem operacyjnym oraz zapotrzebowanie na pamięć RAM. ESET jest programem który potrzebuje dużo więcej RAM'u. Polecam zainstalować AVAST'a, jeżeli przeglądasz ,,niepewne" strony powinnaś zainstalować dodatkowe oprogramowania antyspyware i antyadware oraz firewal'a np. PC TOOLS'a.

Należy pamiętać aby nie instalować dwóch programów antywirusowych, ponieważ może dojść do uszkodzenia dysku twardego lub niestabilnej pracy systemu operacyjnego.

Pozdrawiam :B:


"Cel każdej etykiety jest następujący: musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".

Offline

 

#4 2011-04-08 20:15:15

Jaga01

Początkujący użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Masz problem ze swoim kompem ? Napisz

Dzięki. AVAST mam dawno zainstalowany. rzeczywiście fajny lekki i prosty program .
Jeszce tylko te dodatki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-adventure.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.slawkow.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.porsche.pun.pl